Wycieczka na” Stadion Miejski Hutnika”

4 czerwca 2024 wszystkie przedszkolaki pojechały na wycieczkę na Stadion Miejski  Hutnika, który wraz Hala Widowiskowo-Sportowa Suche Stawy oraz Centrum Rozwoju Com-Com jest jednym z największych kompleksów sportowych w Krakowie.  Dla wszystkich dzieci to był prawdziwy dzień sportu. Zajęcia prowadzone były są pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Wydarzenie to było nie tylko okazją do zabawy, ale również promowania aktywnego trybu życia i zdrowego stylu życia dla naszych najmłodszych. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach fizycznych i sportowych, takich jak: zabawy z piłką, biegi skoki, ćwiczenia gimnastyczne, aerobik, tor przeszkód, piłka nożna, które rozwijały umiejętności motoryczne i koordynację dzieci. W trakcie aktywnego zwiedzania panowała wspaniała atmosfera i liczyła się dobra zabawa. Choć pogoda nie dopisała to i tak duże wrażenie na dzieciach zrobiła sam obiekt sportowy i przestrzeń wewnątrz. Zwiedzanie stadionu było okazją do zapoznania się z jego historią oraz zobaczenia miejsc na co dzień niedostępnych dla kibiców. Na dzielnych sportowców w stadionowej restauracji czkała pyszna zupa pomidorowa. Bardzo cieszymy się, że nasze przedszkolaki wykazały się ogromnym zapałem oraz radością, biorąc udział we wszystkich przygotowanych zajęciach w salach. Z swoje zaangażowanie każdy sportowiec otrzymał pamiątkowy medal. Serdecznie dziękujmy Radzie Rodziców za zorganizowanie wycieczki,  na pewno dzieci będą jeszcze długo o niej pamiętać.