Drodzy Rodzice,
W związku ze zbliżającymi się Świętem Bożego Ciała, jak zawsze zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji czy w piątek po tym święcie będą Państwa dzieci korzystać z usług przedszkola.
Informacja ta posłuży nam racjonalnemu zaplanowaniu i przygotowaniu żywienia, oraz właściwej organizacji pracy przedszkola w tym dniu.
Bardzo proszę o odpowiedź do dnia 31 maja.
W przypadku braku możliwości wypełnienia ankiety przez „google forms”, prosimy o przesłanie maila na adres: p125@mjo.krakow.pl, załączając wypełnioną treść ankiety.
Dziękuję za wypełnienie ankiety.
Aneta Stachyra