W styczniu grupa Motylki wzięła udział w „Ptasiej Godzince”, czyli pierwszym ogólnopolskim liczeniu ptaków!
Przedszkolaki poświęciły godzinę na uważną obserwację skrzydlatych gości w swojej okolicy, naliczając od 10 do 34 ptaków, a następnie przelały swoje spostrzeżenia na papier, tworząc kolorowe rysunki.








